درباره ما

شرکت عصاره طلایی تبریز

شرکت عصاره طلایی تبریز با نام تجاری زردینه،‌ با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در سال 1389به شماره 29402 به ثبت رسیده و از همان تاریخ فعالیت‌های احداث کارخانه آغاز گردید و با تلاش‌های شبانه‌روزی مدیران و موسسین مراحل ساختمان‌سازی به سرعت انجام گرفت.
مدیران شرکت پس از مطالعات و بازدید از کارخانجات مختلف در سطح اروپا نهایتاً با دو شرکت مشهور و معروف سازنده دستگاهها با تکنولوژی سال 2011 فرانسوی و ایتالیایی عقد قرارداد نمودند که نهایتاً در سال 1390 کارخانه با بهره‌گیری از مشاوران با تجربه داخلی و خارجی با تولید آزمایشی به بهره‌برداری رسید.
از نظر مدیران شرکت کیفیت محصولات از ارجحیت خاص برخوردار بوده است بطوریکه حتی محصولات تولیدی دوره آزمایشی نیز از کیفیت عالی برخوردار و قابل رقابت با تولیدات سایر کارخانجات بود، که در بازار عرضه گردید و با نظرسنجی‌های بعدی معلوم گردید که توانسته‌ایم رضایت کامل مشتریان خود را جلب نماییم.
در حال حاضر شرکت با مدیران، مشاوران و پرسنل با تجربه‌ای که در اختیار دارد با استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاههای موجود در دنیا قادر است محصولاتی با کیفیت عالی و قیمت‌های مناسب تولید و در اختیار کارخانجات و قنادی‌ها و سایر مصرف‌کنندگان قرار دهد.
امید است با استقبال بی‌نظیری که از تولیدات این شرکت به عمل آمده است، بتوانیم در اسرع وقت طرح‌های توسعه‌ای خود را به اجرا درآورده و بیش از پیش در خدمت سلامت جامعه و شکوفایی صنعتی ایران عزیزمان باشیم.

۱۰+
سال تجربه